מובילי גולן שירותי הובלות, דירה ומשרדים

מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם


  הובלות קטנות באר שבע

  עונת ההובלות מזמנת סוגים שונים של הובלות, מתכולת דירה גדולה ועד הובלות קטנות באר שבע שמתאימות גם למובילים שיכולים לעשות זאת. הובלות כאלה מתאפיינות במהירות וביעילות שאינן מעכבות אותן לפעמים הן נעשות אפילו מהיום למחר משום שאפשר לצרף אותן להובלות גדולות אחרות. המחירים שלהן משתנים גם לפי המיקום והיעד אבל בעיקר לפי הדחיפות. בעיר אוניברסיטאית כמו באר שבע אפשר למצוא סוגים שונים של הובלות כאלה משום שסטודנטים רבים אינם זקוקים ליותר מחדר בדירת שותפים או במעונות ולכן נזקקים לכך. חברת  מובילי גולן מציעה שירות זה לכל מי שזקוק להובלה שאינה של דירה גדולה ולמטרות שונות. אצלנו תוכלו למצוא שירותי פירוק והרכבת רהיטים וכן שרותי אריזה בבית הלקוח.

  מה חשוב לדעת על הובלות קטנות באר שבע?

  • הדרך הטובה ביותר להוזיל מחירים של הובלות כאלה היא לצרף כמה ביחד, ולכן לפעמים עושים את ההובלה בשעות אחרות, כמו מוקדם בבוקר או מאוחר בערב. מבחינת הלקוחות זה מצוין משום שזה מוזיל את המחיר אבל דורש רק גמישות בקבלת התכולה וההובלה, אם זה אפשרי.
  • הובלות כאלה מתאימות גם למי שמייצר מוצרים ורוצה לעבוד עם לקוחות וחנויות שונות ולא מוכן לשלם לשירות הפצה קבוע. זה נכון למי ששולח מוצרים ללקוחות שקונים ממנו וזקוקים להובלה עד הבית וזה נוח להם לשלם את המחיר של הובלה מיוחדת כזאת.
  • גם הובלות כאלה חייבות להיות מבוטחות משום שאין קשר בין גודל התכולה לבין ערכה הכספי והרגשי. ודאו תמיד שאתם מקבלים שירותי הובלה ממי שיכול להציג לכם תעודת אחריות וביטוח על סכום מסוים שתואם את התכולה שלכם על מנת שלא תיתקלו בבעיות למקרה של שבירה או נזק.

  שקט נפשי בהובלה בדרום

  על מנת להוביל את התכולה שלכם אתם זקוקים לשירות הובלות שמתמצא באזור שבו אתם גרים ויודע בדיוק מהן המגבלות של גישה למקום, אם יש כאלה. זה נועד להבטיח הובלה חלקה וללא בעיות מיוחדות וזה בדיוק מה שחברת מובילי גולן מציעה לכם על מנת להוביל את התכולה שלכם. בין אם זה משרד או דירה או חפצים בודדים, זאת הדרך האמינה והבטוחה להוביל בדרום.

  מובילי גולן שירותי הובלות, דירה ומשרדים

  מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם


   משה ברמי

   מובילים?? זאת הדרך גולן!! יושר, סבלנות, אמינות, איש עם המון אהבה. הובלה עושים באהבה או לא עושים בכלל.. והכי חשוב החיוך איש יקר גולן, אין עליך!!

   מקצועי ושירות אדיב

   הזמנתי את גולן להובלה למרחק מצפון לדרום. הביע נכונות לעבוד, למרות המרחקים הגיע בזמנים ואף הקדים, נתן מחיר הוגן (נמוך משמעותית ממתחריו), ביצע עבודה מקצועית,יסודית ויעילה.

   אריאל

   פניתי אל בית העסק לצורך שירותי הובלה בעקבות מעבר דירה, עברתי מכרמיאל לבאר שבע. היו להם בזאפ המלצות טובות, הגיעו בזמן, המחיר ששילמתי היה הכי טוב מאחרים. בחנתי עוד הצעות ופניתי אליהם בגלל המלצות טובות ומחיר הוגן.

   עבודה מצויינת במחיר סביר

   פנינו למובילי גולן להעברת תכולת בית כולל אריזה הובלה ופינוי הבית מחפצים מיותרים. העבודה נעשתה במקצועיות וברגישות עם המון רצון טוב וגמישות ולשביעות רצוננו המלא. גם המחיר היה סביר בהחלט. מומלץ!

   מומלץ ביותר!!

   שירות טוב, ואדיב נתנו מענה לשירות שביקש ונענה לכל שאלה.

   שירות אדיב ומקצוען אמיתי!!

   שירות אדיב ומקוצען אמיתי מחיר הוגן ועמידה בזמנים . מספר 1 בדרום ממליצה בחום!!

   שיווק דיגיטלי שיווק דיגיטלי