מובילי גולן שירותי הובלות, דירה ומשרדים

מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם


  פירוק והרכבת רהיטים ע"י נגר מקצועי

  לכולנו יש רהיטים גדולים בביתנו- ארונות בגדים, ספות ואפילו מקררים משפחתיים גדולים במיוחד שלא עוברים בשלמותם במשקוף הדלת. זאת אחת הסיבות הגדולות של חרדה ודאגה של אנשים המעוניינים לעבור דירה ולקחת עימם את חפציהם, אך חוששים שהם יפגמו במהלך תהליך ההובלה.
  כמו כן, לרבים אין את היכולת הטכנית או אפילו את הזמן הדרוש על מנת לפרק את רהיטיהם על הצד הטוב ביותר. לכן, רבים מעדיפים להשאיר את העבודה לבעלי המקצוע ואף משקיעים כספים רבים בכך, על מנת להיות רגועים שהעבודה נעשית כשורה.

  למובילי גולן יש את הפתרון האידיאלי לכל אותם אנשים עסוקים, שלפני המעבר רוצים להיות עם ראש שקט מבלי להתמודד עם מגוון טלפונים ממגוון אנשי מקצוע- שירות פירוק והרכבת רהיטים על ידי נגר מומחה.
  במעמד הזמנת ההובלה, ובתיאום מראש ניתן לבקש את שירות זה ואנו נשמח להעמיד לשירותכם נגר מקצועי, מנוסה ומיומן אשר בימים הסמוכים ליום ההובלה לנוחותכם המירבית יגיע, יפרק את הריהוט הגדול והמסיבי ואף יסייע באריזה, ובתום ההובלה במיקום החדש אותו הנגר יגיע וירכיב את הרהיטים במהירות ויעילות.

  שירות זה למעשה יקל על כל אותם אנשים עובדים עמוסים ועסוקים, וימנע מהם את הטרחה שבחיפוש נגר שיסכים לבצע את העבודה, תוך תיאום עם המובילים וכולי, ויאפשר להם להמשיך בחייהם וליהנות מהמקום החדש מבלי לדאוג או להתאמץ בעצמם.
  חברת מובילי גולן תשמח לענות על כל שאלה, לפתור כל חשש ולסייע בכל בקשה, כמו גם היא מקפידה על תמחור הוגן במיוחד, מקצועיות, אמינות ושירות מהשורה הראשונה לכל לקוח ולקוח.

  מובילי גולן שירותי הובלות, דירה ומשרדים

  מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם


   משה ברמי

   מובילים?? זאת הדרך גולן!! יושר, סבלנות, אמינות, איש עם המון אהבה. הובלה עושים באהבה או לא עושים בכלל.. והכי חשוב החיוך איש יקר גולן, אין עליך!!

   מקצועי ושירות אדיב

   הזמנתי את גולן להובלה למרחק מצפון לדרום. הביע נכונות לעבוד, למרות המרחקים הגיע בזמנים ואף הקדים, נתן מחיר הוגן (נמוך משמעותית ממתחריו), ביצע עבודה מקצועית,יסודית ויעילה.

   אריאל

   פניתי אל בית העסק לצורך שירותי הובלה בעקבות מעבר דירה, עברתי מכרמיאל לבאר שבע. היו להם בזאפ המלצות טובות, הגיעו בזמן, המחיר ששילמתי היה הכי טוב מאחרים. בחנתי עוד הצעות ופניתי אליהם בגלל המלצות טובות ומחיר הוגן.

   עבודה מצויינת במחיר סביר

   פנינו למובילי גולן להעברת תכולת בית כולל אריזה הובלה ופינוי הבית מחפצים מיותרים. העבודה נעשתה במקצועיות וברגישות עם המון רצון טוב וגמישות ולשביעות רצוננו המלא. גם המחיר היה סביר בהחלט. מומלץ!

   מומלץ ביותר!!

   שירות טוב, ואדיב נתנו מענה לשירות שביקש ונענה לכל שאלה.

   שירות אדיב ומקצוען אמיתי!!

   שירות אדיב ומקוצען אמיתי מחיר הוגן ועמידה בזמנים . מספר 1 בדרום ממליצה בחום!!

   שיווק דיגיטלי שיווק דיגיטלי